Wyprawka Logo

Aplikacja dla przyszłych mam ułatwiająca skompletowanie wyprawki dla maluszka

Download from App StoreDownload from Google Play Store
Stroller-icon

Skompletuj wyprawkę
razem z nami

List-icon

Miej listę zakupów
zawsze przy sobie

Shopper-icon

Dowiedz się czego
potrzebujecie

Discussion-icon

Zapytaj inne mamy
o radę

Application Screenshots

Wyprawka - aplikacja dla kobiet w ciąży

Mobilna aplikacja dla ciężarnych Wyprawka to projekt, który ma na celu ułatwienie przygotowań do narodzin dziecka. Przyszłe mamy stoją przed ogromnym wyzwaniem. Dzięki tej aplikacji, mogą one w spokoju zaplanować zakupy niezbędnych akcesoriów do szpitala i domu, szykując się na ten wyjątkowy dzień.

Aplikacja dla ciężarnych Wyprawka - podstawowe funkcje

Nasz projekt aplikacji dla młodych mam zawiera szereg funkcjonalności, które pomogą przyszłym mamom w planowaniu i dokonywaniu niezbędnych zakupów. Do najważniejszych funkcji zaliczamy:

  • wbudowaną listę produktów do wyprawki,
  • możliwość stworzenia własnych list,
  • oznaczenie już posiadanych produktów,
  • forum dyskusyjne dla przyszłych rodziców.

Aplikacja dla kobiet w ciąży - wyzwanie

Dla wielu kobiet ciąża to czas wielkiej radości i równie silnego stresu. Przeżywanie negatywnych emocji w związku z planowaniem wyprawki również nie jest rzadkością - szczególnie w przypadku młodych, niedoświadczonych ciężarnych pań. Celem naszej aplikacji jest umożliwienie sprawnego zaplanowania zakupów - tak, by zmniejszyć związany z tym procesem poziom stresu.

Wyprawka - jak odpowiadamy na Wasze potrzeby?

Aplikacja dla kobiet w ciąży Wyprawka jest odpowiedzią na potrzeby przyszłych mam - co uwzględniliśmy już na poziomie planowania ścieżek klienta i wyglądu aplikacji. Do jej zalet należy przejrzystość i prostota, dzięki czemu każda z przyszłych mam bez problemu odnajdzie wszystkie niezbędne funkcje.

Zakres prac

UX/UI · Android · iOS · Backend

Aplikacja dla ciężarnych Wyprawka - rozwiązania

Drobiazgowe podejście do każdego etapu projektu sprawiło, że aplikacja dla ciężarnych Wyprawka cechuje się szeregiem rozwiązań, które doceni każda kobieta szykująca się do przyjścia dziecka na świat. Omówmy pokrótce każde z nich - tak, byś mogła poznać nasz projekt od kuchni!

Intuicyjna ścieżka klienta

Aplikacja dla kobiet w ciąży Wyprawka to projekt, w którym skupiliśmy się przede wszystkim na stworzeniu wygodnej, intuicyjnej ścieżki klienta. Co to właściwie znaczy? Odpowiedź na to pytanie dobrze obrazuje podstawowy podział aplikacji na dwie kategorie - SZPITAL i DOM.

Sekcja SZPITAL skupia się na przedmiotach i akcesoriach, które znajdą się w Twojej torbie szpitalnej. Są to rzeczy, które sprawdzą się podczas pobytu w szpitalu i pierwszych dniach życia Twojego malucha.

Kategoria DOM zawiera listy sprzętów, ubrań i akcesoriów, które dobrze mieć pod ręką w pierwszych miesiącach życia Twojego dziecka.

Wbudowane listy zakupów dla mamy i dziecka

Aplikacja dla ciężarnych Wyprawka zawiera zestaw wbudowanych list z produktami przydatnymi w trakcie organizowania zakupów dla przyszłego potomka i młodej mamy. Listy te są możliwe do edycji. Oznacza to, że możesz swobodnie dostosować je do swoich potrzeb.

Jeżeli posiadasz już produkt zawarty na liście, możesz go w prosty sposób oznaczyć. W ten sposób sprawujesz pełną kontrolę nad planowaniem dalszych zakupów.

Oferta produktów i porady dla przyszłych mam

Aplikacja dla ciężarnych Wyprawka oferuje również szczegółowy opis każdego produktu. W treści każdego z nich możesz znaleźć praktyczne porady - dotyczące zarówno przebiegu ciąży, jak i porodu i pierwszych tygodni życia Twojego malucha.

Forum dla przyszłych mam

Wiele przyszłych matek poszukuje porady bardziej doświadczonych mam. Nasza aplikacja dla kobiet w ciąży również w tym zakresie służy pomocą. Dzięki wbudowanemu forum możesz swobodnie dzielić się swoimi emocjami, poradami, obawami i zastrzeżeniami. Oprzyj się na pomocnej społeczności w tych wyjątkowych chwilach!

Przejrzysty design

Aplikacja dla ciężarnych Wyprawka została starannie zaplanowana również pod kątem wizualnym. Zarówno paleta kolorów, jak i typografia zostały dobrane tak, by stworzyć oprogramowanie przyjazne młodym mamom.

Wykorzystane technologie

iOS & Android: Flutter

Back-end: PHP · Symphony · Docker

Aplikacja dla ciężarnych Wyprawka - sprawdź ją!

Aplikacja dla kobiet w ciąży Wyprawka cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. Jest ona dostępna zarówno dla smartfonów z systemem Android, jak i iOS - co oznacza, że niemal każda z nas może z niej swobodnie skozystać! Aplikacja została doceniona przez grono zadowolonych użytkowników. Dołącz do nich i przyszykuj się na wielki dzień!