Najlepsza niania elektroniczna – ranking 2021!

Najlepsza niania elektroniczna – ranking 2021!

Każdy rodzic chce zadbać jak najlepiej o bezpieczeństwo maluszka. Postęp technologiczny umożliwia wprowadzenie do codziennego życia wielu gadżetów. Dzięki nim zyskasz możliwość kontrolowania sytuacji w pokoju dziecka niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Jednym z takich sprzętów jest niania elektroniczna. Ranking urządzeń pomoże Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie!

Jaką nianię elektroniczną wybrać? Odpowiadamy! 

 

Spis treści:

 

Najlepsza niania elektroniczna – ranking 2021

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, musisz stawić czoła wielu wyzwaniom. Troska o maluszka może spędzać sen z powiek, a przecież każdy rodzic powinien mieć również czas na odpoczynek i regenerację. Dzięki temu jest w stanie podołać kolejnym wyzwaniom i zapewnić maluszkowi odpowiednią opiekę. Jedno z rozwiązań, które może zapewnić większy spokój oraz komfort rodzicom, to niania elektroniczna. Ranking znajdujący się w dalszej części artykułu pomoże Ci wybrać urządzenie spełniające Twoje potrzeby i oczekiwania.

No właśnie! Najlepsza niania elektroniczna powinna odpowiadać na wszystkie potrzeby rodziców. Podstawową jest zadbanie o bezpieczeństwo dziecka. To jednak czasami nie wystarcza. Nie każda elektroniczna niania ma parametry techniczne dopasowane do indywidualnej sytuacji oraz układu pomieszczeń w domu. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące tego, na co należy zwrócić uwagę, by wybrać odpowiednie urządzenie.

Pamiętaj, każdy ma inne wymagania. Dlatego też nie da się określić, które urządzenie to najlepsza niania elektroniczna. Ranking zawiera jednak najatrakcyjniejsze gadżety wyselekcjonowane przez naszych ekspertów 

 

PROMOCJE NA ELEKTRONIKĘ

 

Elektroniczne nianie – rozwiewamy wątpliwości!

Elektroniczne nianie to temat, który do niedawna budził wiele kontrowersji. Wśród rodziców pojawiały się głosy, że stosowanie takich rozwiązań może źle działać na dziecko. Dlaczego? Wiele wątpliwości budziła ciągła obecność elektronicznego urządzenia przy maluszku. Należy jednak zwrócić uwagę, że do użytku dopuszczane są wyłącznie elektroniczne nianie spełniające wymagania bezpieczeństwa, standardy unijne oraz normy jakościowe.

Kolejny zarzut to: elektroniczna niania z kamerą to już przesada. Monitorowanie maluszka ma na celu wyłącznie względy bezpieczeństwa. Dzięki temu rodzice mogą ze spokojem położyć się we własnym pokoju i po prostu zasnąć. Elektroniczna niania z kamerą to przede wszystkim komfort dla rodzica oraz bezpieczny sen dziecka. Warto również zwrócić uwagę na urządzenia umożliwiające bezprzewodowe połączenie z dowolnym telefonem, tabletem czy laptopem. Elektroniczna niania z wifi będzie doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy chcą mieć stały podgląd pokoju maluszka.

Kolejna wątpliwość, jaka się pojawia to, czy elektroniczna niania z monitorem oddechu i kamerą wpływa negatywnie na dziecko. Nie ma ku temu żadnych przesłanek. Maluszek nie jest na tyle świadomy, by zorientować się, że rodzice obserwują go przez kamerkę, a także czuwają nad jego spokojnym oddechem. To jedynie pomoc w codziennej opiece nad pociechą. Większe wątpliwości mogą pojawiać się, kiedy elektroniczna niania z kamerą pojawia się w pokoju starszego dziecka.

Należy również podkreślić, że elektroniczna niania z kamerą czy monitorem oddechu nie jest gadżetem, który stosuje się, by móc zostawić maluszka samego w domu. Wielu rodziców postrzega te akcesoria właśnie w takich kategoriach. Małe dziecko potrzebuje stałej opieki, ale pamiętajmy, że każdy potrzebuje chwili wytchnienia. To właśnie umożliwia elektroniczna niania. Ranking pozwoli Ci na świadomy wybór najlepszego produktu.

 

Elektroniczna niania ranking – dlaczego to dobry wybór?

Elektroniczna niania z kamerą, wifi, monitorem oddechu to tylko kilka z dostępnych rozwiązań na rynku. Bez wątpienia wybór najlepszego urządzenia dla maluszka może być trudny. Dlatego też warto korzystać z porad, które dodadzą Ci pewności, że wybrany produkt to najlepsza elektroniczna niania. Ranking został przygotowany przez naszych ekspertów, którzy wybrali najatrakcyjniejsze rozwiązania spośród topowych na rynku. Wśród nich znajduje się: elektroniczna niania wifi, z monitorem oddechu, a także kamerą.

Dodatkowo nasze zestawienie uwzględnia wyłącznie najlepszych producentów i sprzedawców gadżetów dla dzieci i rodziców na rynku. Dzięki temu zyskujesz gwarancję jakości. W zestawieniu pojawiają się jednocześnie rozwiązania atrakcyjne cenowo. Wynika to ze specyfiki naszego serwisu, na którym udostępniamy przede wszystkim oferty promocyjne. Co zyskujesz? Dzięki temu elektroniczna niania z kamerą i pozostałymi funkcjami może być Twoja za niewielką kwotę. Sprawdź zestawienie elektroniczna niania – ranking 2021!

 

SPRAWDŹ AKCESORIA DLA MAMY I DZIECKA

 

Najlepsza niania elektroniczna – jaką wybrać?

Jak wspomnieliśmy, najlepsza niania elektroniczna może być dla każdego innym urządzeniem. Rodzice mają swoje ulubione firmy i sklepy, którym ufają. Dodatkowo pojawiają się różnice dotyczące preferencji. Dla jednych będzie najistotniejsza funkcja monitorowania oddechu, dla innych wysokiej jakości kamera. Na co należy zwrócić uwagę, aby trafiła do Ciebie najlepsza niania elektroniczna? Jaką wybrać?

Zwróćmy uwagę na obecność kilku rodzajów gadżetów na rynku. Pierwszym z nich jest bez wątpienia niania elektroniczna z kamerą. Dzięki niej zyskujesz dostęp do obrazu z pokoju dziecka. Zobaczysz, czy nadal śpi, a może się przebudziło. Zauważysz również wszelkie nieprawidłowości.

Drugim rozwiązaniem może być niania elektroniczna z monitorem oddechu. Ten gadżet pozwala na kontrolę prawidłowego oddechu dziecka. Jeżeli urządzenie odnotuje nieprawidłowości, wyślę do Ciebie powiadomienie. Dzięki temu możesz spać spokojnie, a w razie problemów – których każdy z nas chciałby uniknąć – obudzi Cię niania elektroniczna z monitorem oddechu.

Trzecie rozwiązanie to niania elektroniczna audio. Jest to coraz rzadziej spotykane rozwiązanie. To znaczy taka funkcja znajduje się niemal w każdym urządzeniu z kamerką. Jeżeli decydujesz się na zakup elektronicznej niani, warto postawić na w pełni funkcjonalny gadżet.

Czwarte rozwiązanie to połączenie wszystkich powyższych opcji w jednym urządzeniu. Czy taki gadżet to najlepsza niania elektroniczna? Ranking obejmuje również takie rozwiązania. Należy jednak pamiętać o kilku innych parametrach. Znajdziesz je poniżej.

 

Jaka niania elektroniczna będzie zatem najlepsza?

Jeżeli zastanawiasz się, jaka niania elektroniczna będzie najlepsza, zwróć uwagę również na kilka poniższych parametrów technicznych. Dzięki nim sprawdzeniu tych informacji możesz być pewny, że urządzenie zadziała poprawnie w Twoim domu.

Podstawowym parametrem, który pomoże Ci w znalezieniu odpowiedzi na pytanie, jaka niania elektroniczna będzie najlepsza, jest zasięg. Przeglądając te informacje, musisz wziąć pod uwagę odległość pokoju dziecka od Twojej sypialni lub pomieszczeń, w których możesz się znajdować. Jeżeli niania elektroniczna ma tradycyjny nadajnik i odbiornik, wówczas odległość wynosi maksymalnie około 50 m. Każda ściana ogranicza zasięg sygnału.

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku dużych powierzchni może okazać się niania elektroniczna Wifi. Dzięki temu otrzymasz nieprzerwany sygnał bez względu na odległość w obrębie działania sieci Wi-fi.

Kolejnym parametrem, który warto wziąć pod uwagę, jest sposób zasilania. Jeżeli zależy Ci na funkcjonalności, najlepszym rozwiązaniem może okazać się elektroniczna niania działająca bezprzewodowo. Z takimi urządzeniami mamy większą swobodę dzięki zasilaniu za pomocą akumulatora. Nie musisz myśleć o kupowaniu baterii. Jedyne, czego potrzebujesz, to odpowiednia ładowarka.

Zwróć uwagę również na wyświetlacz. Ważne, by dobrze działał w ciemności. Dużym udogodnieniem jest możliwość regulacji jasności oraz kontrastu. Pamiętajmy, że w każdym pomieszczeniu mamy do czynienia z innym oświetleniem i nie wszędzie ustawienia fabryczne sprawdzą się równie dobrze.

Jeżeli decydujesz się na urządzenie, jakim jest niania elektroniczna z opcją audio, zwróć uwagę na obecność funkcji aktywowania głosem. Polega to na włączeniu się urządzenia pod wpływem płaczu dziecka. Dodatkowo warto mieć na uwadze również możliwość regulacji głośności. Dzięki temu zyskujesz pewność, że niania elektroniczna obudzi Cię bez względu na to, w jak głęboki sen zapadniesz.

Biorąc pod uwagę te aspekty, możesz łatwo znaleźć odpowiedź na pytanie, jaka niania elektroniczna będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Czy to już wszystko? Poznaliśmy już rodzaje gadżetów. Wiemy, na jakie parametry zwrócić uwagę. Najlepsza elektroniczna niania z kamerą, monitorem oddechu czy Wifi może jednak posiadać również inne funkcje. Jakie? Sprawdź poniżej!

 

Najlepsza elektroniczna niania a dodatkowe funkcje

Najlepsza elektroniczna niania może posiadać kilka dodatkowych funkcji. Wśród nich znajdują się naprawdę przydatne opcje, zwłaszcza gdy za oknem zapada zmrok. Dotarliśmy już do wniosku, że jednym z niezbędnych akcesoriów dla świeżo upieczonych rodziców jest niania elektroniczna. Jaką wybrać? Poruszyliśmy już kilka ważnych kwestii. Nie można pominąć jednak dodatkowych udogodnień. Wśród nich pojawiają się naprawdę atrakcyjne i praktyczne rozwiązania.

Jednym z nich może być możliwość wyświetlania obrazu w trybie podczerwieni. Dzięki temu wzrasta widoczność w nocy. Najlepsza elektroniczna niania z pewnością powinna zapewniać taką opcję lub po prostu udostępniać wyraźny obraz również nocą.

Jeżeli rodzice decydują się na przekazanie opieki nad dzieckiem niani, warto zwrócić uwagę na gadżety z możliwością nagrania obrazu. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad tym, co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność.

Doskonałym rozwiązaniem są również elektroniczne nianie z termometrem, który mierzy temperaturę w pokoju. Dzięki temu unikniemy przegrzania maleństwa. Jeżeli zwracamy uwagę na komfort snu dziecka, warto również wziąć pod uwagę funkcję odtwarzania kołysanek. Jeżeli dziecko jest niespokojne, najlepsza elektroniczna niania powinna udostępniać takie opcje.

 

PROMOCJE ELEKTRONIKA

 

Kiedy może się przydać niania elektroniczna z monitorem oddechu i kamerą?

Niania elektroniczna z monitorem oddechu i kamerą może przydać się w kilku podstawowych sytuacjach. Nie każdy rodzic decyduje się na wstawienie łóżeczka do sypialni. Jeżeli dziecko śpi w innym pomieszczeniu, niania elektroniczna z kamerą i monitorem oddechu ułatwi kontrolę nad bezpiecznym snem dziecka. Dzięki nim zyskasz również szansę na spokojny sen i większy komfort.

Takie urządzenie może sprawdzić się doskonale w przypadku rodziców mieszkających w dużych domach. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że nie usłyszysz płaczu dziecka z innego pomieszczenia. Niania elektroniczna z monitorem oddechu i kamerą umożliwia pogodzenie opieki nad maluszkiem i starszym rodzeństwem. Ty możesz się zająć się innymi dziećmi, kiedy maleństwo śpi.

Każdy rodzic ma również prawo do życia towarzyskiego. Jeżeli przychodzą do Ciebie gości, a maluszek śpi w swoim pokoju, możesz “trzymać rękę na pulsie” poprzez obserwację sytuacji za pomocą elektronicznej niani. Jaki produkt wybrać? Sprawdź ranking niań elektronicznych!

 

Elektroniczna niania – ranking 2021

Poniżej znajdziesz ranking niań elektronicznych. Podzieliliśmy nasze propozycje na trzy grupy ze względu na rodzaj urządzenia. Każda z nich obejmuje jeden konkretny produkt wraz z opisem oraz przyciskiem do przejścia na stronę sklepu, na której znajduje się elektroniczna niania. Ranking pomoże Ci podjąć decyzję i kupić najlepsze rozwiązanie.

 

Niania elektroniczna z kamerą

Najlepsza niania elektroniczna z kamerą powinna być wyposażona w dodatkowe funkcje, które pozwolą rodzicowi poczuć kontrolę nad sytuację nawet pod nieobecność w pokoju dziecka. Przykładem takiego urządzenia może być niania elektroniczna z kamerą Truelife NannyCam V24. Dzięki niej zyskasz zasięg wynoszący około 300 m w wolnej przestrzeni. Możesz również regulować głośność. Jednocześnie należy podkreślić, że w tym przypadku transmisja odbywa się poprzez jeden kanał.

Ta niania elektroniczna z kamerą działa w trybie nocnym, czyli wyświetla obraz za pomocą podczerwieni. Dodatkowo istnieje możliwość mierzenia temperatury w pokoju. Ładowanie odbywa się za pomocą USB. Co ważne, ekran ma w tym przypadku 3,2 cala, a obraz jest wyraźny i kolorowy. Jeżeli maluszek źle sypia w nocy, możesz włączyć dodatkowo kołysankę. Poniżej znajdziesz zdjęcie, na którym znajduje się niania elektroniczna z kamerą Truelife NannyCam V24 oraz link do sklepu.

 

NIANIA ELEKTRONICZNA Z KAMERĄ TRUELIFE

 

Źródło: Media Expert, https://www.mediaexpert.pl/agd-male/dla-dziecka/nianie-elektroniczne/truelife-nannycam-v24-nannyv24

Najlepsza elektroniczna niania na rękę

Jeżeli cenisz sobie komfort i praktyczne rozwiązania, najlepsza elektroniczna niania musi spełniać nieco inne kryteria. Wśród nich nadal znajduje się odpowiedni zasięg, monitorowanie temperatury czy kamera. Zwróć jednak uwagę na rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest elektroniczna niania na rękę TrueLife NannyWatch A15 przypomina kształtem zegarek. Cokolwiek robisz, możesz mieć to urządzenie przy sobie. Elektroniczna niania ma kolorowy wyświetlacz 1,5 cala.

Zasięg wynosi około 300 m. Dodatkowo rodzic może odtworzyć kołysankę, zamontować kamerkę na ścianie lub regulować głośność. Co ważne, rodzic może bez problemu uspokoić dziecko swoim głosem, zanim dotrze do pokoju. Sprawdź to rozwiązanie! 

 

SPRAWDŹ NIANIE ELEKTRONICZNĄ NA RĘKĘ

 

Źródło: 4Home, https://www.4home.pl/product_dc43cf6b-863f-2b04-ed03-7b53f3b73e43/

 

Bezpieczna niania elektroniczna audio

Nasz ranking niań elektronicznych zawiera również klasyczne urządzenie audio. Owszem, wspominaliśmy, że tego typu gadżety odeszły do lamusa. Ta niania elektroniczna audio wyróżnia się jednak aspektami związanymi z bezpieczeństwem. Urządzenie jest wyposażone w funkcję Eco, która umożliwia redukcję promieniowania o wysokiej częstotliwości niemal do zera. Oprócz tego niania elektroniczna ma również funkcję uspokajania dziecka za pomocą kołysanek oraz głosu rodzica. 

 

BEZPIECZNA NIANIA ELEKTRONICZNA

Źródło: https://www.bee.pl/canpol-babies-niania-elektroniczna-dwukierunkow1a-easystart-plus_p1364694.html

 

Najlepsza niania elektroniczna – opinie

Powyższy ranking niań elektronicznych zawiera reprezentatywne przykłady produktów z każdej kategorii. Dzięki niemu możesz zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami. Być może znajdziesz wśród nich idealny produkt dla siebie. Czy warto inwestować w gadżety takie jak niania elektroniczna? Opinie rodziców są w tym przypadku jednoznaczne.

Coraz więcej osób decyduje się zaufać technologii i zainwestować w nianie elektroniczne. Ranking prezentuje jedne z najpopularniejszych i polecanych rozwiązań. Poniżej artykułu znajdziesz również inne propozycje w atrakcyjnych cenach.

 

Gdzie znajdę nianie elektroniczne? Ranking sklepów

Jeżeli chcesz się zapoznać z szerszą ofertą sklepów, poniżej prezentujemy listę miejsc wprowadzających do oferty nianie elektroniczne. Ranking obejmuje sklepy z asortymentem dla dzieci, sklepy z elektroniką, a także platformy sprzedażowe. Sprawdź dostępne oferty:

  • Niania elektroniczna Smyk – w tym sklepie znajdziesz wiele różnych akcesoriów, które cieszą się uznaniem wśród rodziców. Smyk zapewnia swoim klientom dostęp do wysokiej jakości produktów, a promocje mogą pozwolić na zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy. Sprawdź kody rabatowe Smyk!
     
  • Elektroniczna niania Media Expert – w tym miejscu pojawia się szereg gadżetów elektronicznych, które mogą Ci ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. Sklep udostępnia produkty od najlepszych producentów na rynku. Niania elektroniczna Media Expert może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią mieć duży wybór.

    Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wszystkie parametry, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie! Sprawdź kod rabatowy do MediaExpert!
     
  • Niania elektroniczna Allegro – to platforma sprzedażowa, na której znajdziesz zarówno nowe produkty, jak i używane w dobrym stanie oraz atrakcyjnej cenie. Ta strona gromadzi w jednym miejscu produkty wielu producentów tych znanych, na przykład niania elektroniczna BabyOno – i mniej popularnych. Sprawdź kody rabatowe Allegro!
Popularne
Najnowsze